Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSBiedrības “Alūksnes lauku partnerība” Dižprojekts 2019 ir “Šūšanas darbnīcas pilnveidošana Alūksnes novadā”

 

Projektam "Dižprojekts 2019" biedrības "Alūksnes lauku partnerība" ietvaros tiek izvirzīta šūšanas darbnīca SIA LINDEN Alūksnē.

PROJEKTA MĒRĶIS: Attīstīt un pilnveidot SIA ”LINDEN” izveidoto šūšanas darbnīcu Alūksnē, un stiprināt uzņēmuma konkurētspēju Latvijas tirgū un uzsākt eksportu.

Projekta ietvaros SIA „LINDEN” attīstīja, 2018.gadā LEADER projekta ietvaros izveidoto, šūšanas darbnīcu Alūksnē, iepērkot attīstībai nepieciešamās rūpnieciskās šūšanas iekārtas un aprīkojumu. Šūšanas darbnīca ir izveidota ar mērķi ražot sieviešu apģērbu. Šobrīd tiek ražots apģērbs zīmolam BRANCHESS un to var iegādāties BRANCHESS veikalos un internetveikalā. Šī ir jauna nozare Alūksnes novadā. Uzņēmums ir apņēmies radīt 30 jaunas darba vietas.

Uzņēmums attīstās ļoti dinamiski un strauji, šobrīd jau nodarbinot 18 darbiniekus. Uzņēmumu vada jauna un enerģiska komanda, kas seko līdzi pieprasījumam un meklē jaunas ražošanas iespējas. Ir noslēgti pirmie eksporta sadarbības līgumi. Uzņēmumā nozīmīgs darbs tiek ieguldīts darbinieku piesaistei, ieraugot jaunus un perspektīvus vietējos darbiniekus, kuri apguvuši vai vēlas apgūt šūšanas, modelēšanas un dizainera profesiju. Tiek plānota aksesuāru, piemēram, auduma somu ražošana, kā arī rūpnieciskā izšūšana un audumu apdrukāšana.

SIA „LINDEN” vēlas kļūt par stabilu, konkurētspējīgu un atpazīstamu apģērbu un aksesuāru ražošanas uzņēmumu, ne tikai Alūksnes novadā un Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs.

 

Aicinām apmeklēt ražotni 20. februārī plkst. 15.00 Rūpniecības ielā 1. Pieteikt dalību Alūksnes pilsētas bibliotēkā vai pa tālruni 643 22197.

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.