“Ziepju ziedu valstība” – Sandras Zalcmanes izstāde un tikšanās ar autori

Visu aprīli Alūksnes novada bibliotēkā skatāmi Sandras Zalcmanes darinātie ziepju ziedu pušķi. Sandra labprāt arī pastāstīs par savu hobiju – ar viņu tikties aicinām 9. aprīlī plkst. 17.00.

Sandrai Zalcmanei (dzim. Oša) Alūksne asociējas ar personīgās pieredzes iegūšanu un dažādu prasmju attīstīšanu jau kopš dzimšanas, jo mamma Mirdza un krustmāte Aina Kļaviņa bija čaklas rokdarbnieces un prata no mazumiņa izveidot noderīgas un skaistas lietas. Interesi par mākslu devis arī Ainas vīrs Osvalds Kļaviņš, kurš radījis daudzas skaistas māla vāzes un citus māla izstrādājumus. Augot vidē, kur mākslinieciskais radošums pārvēršas dažādos vaļaspriekos, ļoti dabīgi to ir mantojusi arī Sandra, izmantojot to arī savā profesionālajā dzīvē kā sociālais darbinieks, koučs un 12 gadus vadot pašas izveidoto nevalstisko organizāciju “Patvērums “Drošā māja””.

Kad ikdienas darbi paliek šķietami līdzīgi, Sandrai pazib vēlme radīt sev un citiem mīļas lietas. Konfekšu pušķi, lielziedu kreppapīra puķes un platformas fotosesijām šobrīd jau priecē apdāvinātos. Savukārt iepazīstoties ar ziepju floristi Kristīni Grosu, zīmola “Flower Bath” izveidotāju, Sandra atklāja ziepju ziedu pušķu burvību un sajūsmu, ko šāds pārsteigums sagādā ikvienam. Ziepju ziedu valstība aizrauj, tā fascinē ar savu īstumu, uzrunā caur sajūtām un emocijām, tā ir kā mozaīka Sandras dzīvē, atkal un atkal parādoties kā neatklāta un pārsteigumiem bagāta pasaule.