Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Kā veiksmīgi kopt savu mežu un izmantot ES piedāvātos finanšu instrumentus

     

Piektdien, 2012.gada 8.jūnijā plkst. 10:00-13:30, notiks piektais tiešsaistes seminārs 8 semināru ciklā vidējiem un mazajiem lauku saimniekiem un uzņēmējiem sadarbības projektā „Roku rokā: lauksaimnieku e-iekļaušanas vecināšana lauku publiskajās bibliotēkās”. Seminārs būs veltīts mežu apsaimniekošanas jautājumiem.

Tiešsaistes seminārā plānots izskatīt jautājumus, kas var interesēt ikvienu lauku saimnieku, kuram īpašumā ir mežs, piemēram, Eiropas Savienības naudas piesaistīšana meža kopšanai, aktuālās izmaiņas normatīvajos dokumentos saistībā ar meža nozari, aktuālās problēmas nelielu mežu apsaimniekošanā, cirsmu novērtēšana u.c.

Viens no semināra organizatoriem, Latvijas Lauku konsultāciju centra (LLKC) Tālākizglītības nodaļas vadītājs Andis Kursītis, uzsver: „Sevišķi noderīgs seminārs būs tiem mežu īpašniekiem, kas plāno uzsākt sava meža apsaimniekošanu un piesaistīt tam ES naudu, it īpaši - mazajiem saimniekiem, jo parasti tieši viņiem pietrūkst līdzekļu profesionālai meža kopšanai.”

Semināru vadīs LLKC Meža konsultāciju pakalpojumu centra eksperte Sarmīte Grundšteine. Neskaidros jautājumus var iesūtīt jau pirms semināra, rakstot uz e-pastu webinari@llkc.lv. Semināra tiešsaistes laikā visiem tā dalībniekiem tiek dota iespēja uzdot jautājumus, zvanot, rakstot uz minēto e-pastu vai saziņai izmantojot Skype. Sīkāku informāciju par semināru un tā norisi iespējams iegūt savā publiskajā bibliotēkā vai portāla biblioteka.lv Klintaines bibliotēkas profilā (skatīt šeit).

Šajā, tāpat kā citos projekta „Roku rokā” semināros var piedalīties, pieslēdzoties interneta tiešraidei no bibliotēku datoriem vai no sava privātā datora jebkurā vietā, kur pieejams labas kvalitātes internets. Tāpat iepriekšējo semināru video ierakstus interesenti var noskatīties sev ērtā laikā un vietā, apmeklējot interneta vietnes llkc.lv/tin sadaļu Tiešsaistes semināri.

Seminārs par tēmu "Aktuālās ES atbalsta programmas lauku saimniecībām un projektu pieteikumu sagatavošanas pamati" notika 2012. gada 29.maijā. Tas bija ceturtais seminārs tiešsaistes izglītojošo semināru ciklā lauksaimniekiem un lauku uzņēmējiem, ko organizē Klintaines pagasta bibliotēka sadarbībā ar partneri - Latvijas lauku konsultāciju centra Tālākizglītības nodaļu.

Informāciju sagatavoja:

Sandra Vīgante,

3td komunikācijas vadītāja

3td@3td.lv

Semināra programma

3 komentāri
Citi koplietojumi

Autors zdgprr 31 12 2012 15:26

Pz78z7 , [url=http://xykldevkzcfb.com/]xykldevkzcfb[/url], http://bhgctzzyyhes.com/">bhgctzzyyhes, http://nevzsqovvvlf.com/


Autors Jace 18 04 2016 15:59

Wow, this is in every recsept what I needed to know.


Autors Chianna 19 04 2016 08:24

That's a knowing answer to a <a href="http://gpbhnp.com">dilficuft</a> question


Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.