Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Alūksnē notiks iedzīvotāju diskusija „Es, Latvija un ES”

     
Alūksnē notiks iedzīvotāju diskusija „Es, Latvija un ES”
Iespējams, ka tieši Jūs, kāds Jūsu ģimenes loceklis, kolēģis vai kaimiņš būs starp tiem, kurus nākamo nedēļu laikā aicināsim piedalīties diskusijā „Es, Latvija un ES” par Latvijas dalības Eiropas Savienībā pirmajiem sešiem gadiem, par sasniegumiem un izaicinājumiem turpmāk!
Šādas diskusijas sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un Latvijas Pilsoniskā alianse ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atbalstu septembrī rīkos 12 Latvijas pilsētās - Ogrē, Tukumā, Daugavpilī, Liepājā, Preiļos, Saldū, Valmierā, Ventspilī, Alūksnē, Talsos, Jelgavā un Jēkabpilī. Diskusijā Alūksnē 19.septembrī, kura notiks pilsētas bibliotēkā, aicināsim piedalīties 40 dažāda vecuma un profesiju dalībniekus.
Diskusiju mērķis ir noskaidrot, pavaicājot pašiem iedzīvotājiem, kā ir attīstījusies Latvijas dalība Eiropas Savienībā, kādā Eiropā vēlamies dzīvot, un aicināt formulēt priekšlikumus, ko būtu nepieciešams darīt vietējā, nacionālajā un Eiropas līmenī, lai šādu Eiropu veidotu. Visu 12 diskusiju gaita būs identiska, to rezultāti tiks apkopoti un nodoti apspriešanai Latvijas un Eiropas Savienības lēmumu pieņēmējiem un amatpersonām.
Pasākums notiks visas dienas garumā, ļaujot dalībniekiem izteikt savas domas par Eiropas Savienību, uzzināt vairāk par to sadarbībā ar ES jautājumu ekspertiem, kā arī diskusijās ar pārējiem dalībniekiem, formulēt priekšlikumus un apspriest tos. Diskusijas noslēgumā aicināsim piedalīties arī pašvaldības, Saeimas un Eiropas Parlamenta deputātus, kurus lūgsim novērtēt iedzīvotāju izstrādātos priekšlikumus.
Šī metode nodrošina, ka diskusijās ir pārstāvēti visdažādākie viedokļi. Ar šādas metodes palīdzību PROVIDUS jau ir rīkojis vairākus pasākumus (Eiropas pilsoņu debates, Eiropas pilsoņu apspriedes), tāpēc PROVIDUS lūdz Latvijas iedzīvotājus būt atsaucīgiem, ja nākamo nedēļu laikā mēs sazvanām tieši Jūsu mājas un aicinām tieši Jūs diskusijā izteikt savas domas par Latviju ES.
Sīkāka informācija:
Linda Jākobsone,
Sabiedriskās politikas centra PROVIDUS
Eiropas politikas asociētā pētniece
Tālr. 67039271
5 komentāri
Citi koplietojumi

Autors Lettie 18 04 2016 16:39

Thninikg like that shows an expert's touch


Autors Lexus 19 04 2016 20:26

A perfect reply! Thanks for taking the <a href="http://jzlgjrwo.com">truoble.</a>


Autors Tambrey 19 04 2016 22:20

I can't beleive I've been going for years without knowing that. http://gfdguuk.com [url=http://yyrhwhrlz.com]yyrhwhrlz[/url] http://gvunjzpfbbc.com">gvunjzpfbbc


Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.