Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS
2010.gada26.augusts

Citi

Latvijas Grāmatnieku ģilde aicina parakstīties PRET PVN likmes paaugstināšanu grāmatām!

     
Ikviens tiek aicināts ar savu parakstu apliecināt, ka ir PRET PVN likmes paaugstināšanu grāmatām!
Parakstīties var grāmatnīcās un bibliotēkās visā Latvijā no 26. augusta līdz 12. septembrim.
26.augustā sākas akcija, kuras mērķis ir novērst kaitējumu, kādu Latvijas sabiedrībai varētu nodarīt bezatbildīgu ierēdņu sagatavotās izmaiņas nodokļu likumdošanā. Aizbildinoties ar solījumiem starptautiskajiem aizdevējiem, Finanšu ministrija cenšas par katru cenu panākt atviegloto PVN likmju atcelšanu, radot draudus vairāku nozaru turpmākai pastāvēšanai. Visvairāk no likmes atcelšanas cietīs grāmatniecības nozare.


2010. gada 4.augustā

Citi

Virtuāla tikšanās ar Gunti Bojāru- grāmatas "Zīda čūska" autoru

     
"Trešais tēva dēls", Hansamedia visām Latvijas publiskajām bibliotēkām piedāvā unikālu iespēju - tikšanos ar autoru un sarunu/diskusiju par grāmatu un dzīvi interneta tiešraidē no HansaMedia studijas Rīgā. Uz diskusiju 4.augustā plkst. 16:00 uzaicināts Guntis Bojārs, grāmatas „Zīda čūska” autors. Diskusiju vadīs filosofs, raidījuma „Viss notiek” vadītājs Ilmārs Latkovskis.
Aicinām arī alūksniešus izmantot šo iespēju- ikviens interesents būs gaidīts Alūksnes pilsētas bibliotēkā 4.augustā plkst. 16:00, lai sekotu līdzi diskusijai un piedalītos tajā, sūtot ar e-pasta starpniecību jautājumus diskusijas dalībniekiem!


2010.gada 14.jūlijs

Citi

Latvijas Bibliotekāru biedrības Vidzemes nodaļas 13. saiets-konference- Alūksnē!

     

Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) Vidzemes nodaļas (VN) valde,

Alūksnes pilsētas bibliotēka, Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar

Vidzemes bibliotēkām, Latvijas Bibliotekāru biedrības valdi un citiem partneriem

2010. gada 14. jūlijā organizē

Latvijas Bibliotekāru biedrības Vidzemes nodaļas

13. saietu-konferenci „Sirsnībā un interešu kopībā jau 13. reizi”

Alūksnē, lauku tūrisma un atpūtas centrā „Jaunsētas” www.jaunsetas.lv.


2010.gada 6.jūlijs

Citi

Noskaidroti akcijas „Bezvadu zemene” jeb Wi-Fi lietotāju sacensību balvu ieguvēji

     
Publisko bibliotēku attīstības projekta „Trešais tēva dēls” organizētajās Wi-Fi lietotāju sacensībās „Bezvadu zemene”, kas 2010. gada 1. jūlija vakarā notika pie Latvijas publiskajām bibliotēkām, kopumā piedalījās ap 400 dalībnieku. Galveno balvu - portatīvo datoru (dāvina Lattelecom) kopā ar Tildes Biroja 2008 mājas versiju (dāvina Sabiedrība Tilde), izlozes kārtībā savā īpašumā ieguva Ozolnieku novada centrālās bibliotēkas apmeklētājs Raivo Tambergs.
Izlozes rezultātā veicināšanas balvas no Lattelecom un sabiedrības Tilde saņems arī sacensību dalībnieki no Alūksnes pilsētas bibliotēkas: Igors Martinovs (datorpele), Egita Ozoliņa (galda spēle), Renārs Račiks (USB atmiņas karte), Andis Dunaiskis, Vairis Virks, Gunārs Plūme (3td maisiņš "Eju uz bibliotēku" un piezīmju grāmata). Arī Jānis Petrovs no Gaujienas bibliotēkas, Auce Java no Trapenes bibliotēkas, Gatis Temmers, Annamarija Trausa, Guntars Udrass no Jaunlaicenes bibliotēkas balvās saņems 3td maisiņus ar uzrakstu "Eju uz bibliotēku" un piezīmju grāmatu.
Paldies visiem, kas piedalījās sacensībās un atbalstīja šo akciju, tādējādi palīdzot bibliotēku darbiniekiem popularizēt bibliotēku pakalpojumus!


2010.gada 1.jūlijs

Citi

Fotomirkļi no sacensībām "Bezvadu zemene"

     

Dalībniekus gaidīja zemeņu pārsteigumi

Gaidot sacensību startu

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Nākošā >>

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.