Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS
2018.gada 16.aprīlis

Aicinām uz tikšanos!

     

Gundega Repše ir pazīstama latviešu rakstniece un žurnāliste. Galvenokārt viņa ir romānu, īso stāstu, eseju, literatūras un mākslas kritiku un publicistisku rakstu autore. 1993. gadā kļuva par Raiņa un Aspazijas fonda prēmijas laureāti, bet 2002. gadā saņēma literatūras gada balvu prozā. Romāns „Bogene” iznācis Latvijas vēstures romānu sērijā „Mēs. Latvija, XX gadsimts” un vēsta par 1940.-41. gada notikumiem Latvijā


2018.gada 12.aprīlis

Konkursa “Meklē un uzzini!” 2.kārtas jautājumi

     

 

 
Laikā no 23.-29. aprīlim Latvijā notiek ikgadējā Bibliotēku nedēļa. Parasti tas ir laiks, kad bibliotēkas ar dažāda veida norisēm, pasākumiem un citām aktivitātēm pastiprināti pievērš uzmanību sev, savam darbam un bibliotēku nozīmei. Savukārt, 23.aprīlis ir Pasaules grāmatu diena, kad godina autorus un viņu darbus, rāda, cik liela nozīme literatūrai ir mūsu dzīvē. Konkursa 2.kārtas jautājumi būs veltīti šīm abām tēmām.
 


2018.gada 9.aprīlis

Aicinām uz Grāmatu svētkiem!

     

Piektdien, 13.aprīlī bibliotēka slēgta.

Aicinām visus uz Grāmatu svētkiem

Alūksnes Kultūras centrā!

Programma


2018. gada 13. aprīlis

13. aprīlī aicinām uz Grāmatu svētkiem!

     
2018.gada 13.aprīlī Alūksnes Kultūras centrā norisināsies gadskārtējie Grāmatu svētki.
Svētki pulksten 11.00 sāksies ar grāmatu komercizstādi foajē un svētku atklāšanu lielajā zālē. Komercizstādē piedalīsies SIA „Latvijas Grāmata”, SIA „Apgāds Zvaigzne ABC” Alūksnes grāmatu veikals, SIA „Jumava” u.c.
Svētku ietvaros būs iespēja tikties ar novadnieku, ģenerāli, grāmatas „No lauku puikas līdz ģenerālim” autoru Kārli Krēsliņu, rakstnieci un tulkotāju Annu Žīguri, publicistu, rakstnieku Vili Selecki, žurnālisti, rakstnieci Līgu Blauu, erotisko romānu „Saplēstās mežģīnes” un „Debesis pelnos” autori Karīnu Račko.
ABJC piedāvās uzspēlēt galda spēles, svētku laikā skolēniem notiks skaļās lasīšanas sacensības Alūksnes reģiona fināls, ABJC teātris "Snullis" izrādīs „Četri uzvedumi par dažādām tēmām". Bērni un jaunieši varēs tikties ar rakstnieci Lindu Nemieru, rakstnieku Māri Runguli, grāmatas „Naudiņš mācās saprast naudu” autorēm Kristīni Vilcāni un Jolantu Jērāni.
Ieeja bez maksas!
Grāmatu svētki noslēgsies ar filmu "Nameja gredzens" pulksten 17.30 ( ieeja EUR 3,00)


2018.gada 9.marts

Aicinām piedalīties izzinošā konkursā - MEKLĒ UN UZZINI!

     

 

Simts gadi ir liels skaitlis, nozīmīgs periods mūsu valstij. Simboliski Latvijas simtgade skar ikvienu. Arī mēs, alūksnieši, esam daļa no valsts. Dzimšanas dienā parasti atceramies savus vecākus, vecvecākus, apskatāmies bērnības fotogrāfijas, interesantus notikumus. Īpaši, apaļais cipars liek atskatīties un padomāt par to, kas noticis, ko esam sasnieguši.
 Alūksnes pilsētas bibliotēka aicina atcerēties mūsu novadam un, tātad, arī Latvijai, nozīmīgus cilvēkus, viņu devumu, notikumus, lietas un faktus. Lai ceļojums pagātnē būtu interesantāks, sadarbībā ar laikrakstiem „Malienas Ziņas” un „Alūksnes Ziņas” piedāvājam piedalīties izzinošā konkursā „Meklē un uzzini!”
 Konkurss notiks 5 kārtās laikā no 2018.gada 9.marta. Konkursa jautājumi pieejami interneta vietnēs www.albibl.lv, www.draugiem.lv/apb, laikrakstos „Malienas Ziņas” un „Alūksnes Ziņas” mēneša otrajā piektdienā.  1.kārtas jautājumi .  Konkursa nolikums
 Tā kā 8.martā svinam Starptautisko sieviešu dienu, tad pirmās kārtas jautājumi sagatavoti par mūsu sievietēm.
 Meklējot atbildes, aicinām izmantot arī bibliotēkas novadpētniecības krājumu.

MEKLĒ UN UZZINI!

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākošā >>

arhīvs: 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.