Veclaicenes bibliotēka aicina ģimenes ar bērniem vasaras lasīšanas piedzīvojumā “Ar grāmatu pie dabas”

20. jūlijā plkst. 11.00 Kornetos Veclaicenes bibliotēka aicina ģimenes ar bērniem vasaras lasīšanas piedzīvojumā “Ar grāmatu pie dabas”. Jūs gaidīs uzdevumi, kurus risinot varēs

  • pārbaudīt savu erudīciju;
  • iegūt jaunas zināšanas, ņemot talkā grāmatas;
  • pasmieties un dalīties priekā ar citiem.

Pieteikšanās līdz 19. jūlijam pie bibliotekāres Maijas pa telefonu 29347398.

Pirmais klātienes pasākums “Ar grāmatu pie dabas” jau noticis Ziemeru pagastā, un tas bija neticami aizraujošs! Šeit ieskats ar fotogrāfijām: https://ej.uz/eb7x

Par vasaras lasīšanas piedzīvojumu “Ar grāmatu pie dabas”

Lasīšana ir ne tikai izklaidējoša, bet arī būtiska prasme, kas attīsta iztēli, paplašina vārdu krājumu un veicina intelektuālo izaugsmi. Mūsdienās bērniem bieži trūkst motivācijas un laika lasīšanai, kas var ietekmēt viņu lasītprasmi un izglītības attīstību. Māriņkalna, Jaunlaicenes un Veclaicenes bibliotekāres izveidojušas šo vasaras lasīšanas programmu, lai mainītu šo paradigmu un padarītu lasīšanu par aizraujošu un ikdienā integrētu pieredzi ģimenēm. Ar programmā iekļautajām aktivitātēm un izaicinājumiem jūs varēsiet kopā ar savām ģimenēm atklāt lasītprieku un pozitīvas emocijas, ko sniedz kopā pavadīts laiks.

Reizi mēnesī kādā no pagastiem notiek klātienes tikšanās, kurā ģimenes var piedalīties pasākuma aktivitātēs un pavadīt laiku ar citām ģimenēm, kas piedalās lasīšanas piedzīvojumā. Tā ir brīnišķīga iespēja pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem, baudot gan lasīšanu, gan dažādas citas aktivitātes, kā arī veidojot jaunas draudzības ar citām ģimenēm.

Ģimenes, kas piedalās, saņems ne tikai iespēju kopā baudīt lasīšanas piedzīvojuma aktivitātes, bet arī dažādas balvas un atzinību par savu iesaisti.

Lūdzu, sazinieties ar savu tuvāko bibliotēku, lai uzzinātu vairāk un reģistrētos vasaras lasīšanas piedzīvojumā “Ar grāmatu pie dabas”.

  • Māriņkalna bibliotēka: 25561288 (bibliotekāre Linda)
  • Jaunlaicenes bibliotēka: 27295910 (bibliotekāre Iveta)
  • Veclaicenes bibliotēka: 29347398 (bibliotekāre Maija)

Pasākumu atbalsta SIA “Ozoli AZ” un “Alūksnes putnu ferma”.

Pasākuma afiša