Orientēšanās spēle “20 gadi – 20 sasniegumi” Alūksnes, Gulbenes un Madonas novados (līdz 1. augustam)

Atzīmējot Latvijas 20. gadadienu kopš iestāšanās Eiropas Savienībā, Europe Direct centrs Gulbenē aicina piedalīties orientēšanās spēlē, apmeklējot 20 objektus Alūksnes, Gulbenes un Madonas novados, kuru izveidē vai atjaunošanā ir izmantots Eiropas Savienības finansējums.

Individuālie spēlētāji vai komandas, kuri būs apmeklējuši vismaz 10 objektus, ieguvuši visvairāk punktus par šiem objektiem  un iesūtījuši fotogrāfijas spele20gadi@gulbenesbiblioteka.lv līdz 2024.gada 1.augustam, piedalīsies izlozē, no kuriem tiks izlozēti 3 atbilžu iesniedzēji, kuri saņems dāvanu karti 100 euro vērtībā pēc izvēles:  no Ērgļu stacijas, no Velo ostas Alūksnē vai no brīvdienu mājas “Purenes” Gulbenes novadā.

Vairāk informācijas : tlf. 29279773

SPĒLES UZDEVUMI: https://ej.uz/20gadiES

Orientēšanās spēle “20 gadi – 20 sasniegumi”

Nolikums

1. Spēles norises vieta un laiks

Spēle notiek no 2024.gada 16.maija līdz 1.augustam.

Alūksnes, Gulbenes un Madonas novados jāapmeklē 20 objekti, kuru izveidē vai atjaunošanā ir izmantots Eiropas Savienības finansējums

2. Spēles rīkotājs 

Europe Direct centrs Gulbenē, kurš atrodas Gulbenes, Alūksnes un Madonas novadu bibliotēkās

3. Spēles mērķis

Atzīmējot Latvijas 20.gadadienu kopš iestāšanās Eiropas Savienībā, iepazīt objektus, kuru izveidē vai atjaunošanā ir izmantots Eiropas Savienības finansējums, tādējādi veicinot Alūksnes, Gulbenes un Madonas novadu attīstību.

4. Dalībnieki

Spēlē “20 gadi – 20 sasniegumi” uzdevumus veic individuāli vai komandās. Spēles dalībnieku vecumam vai dzīvesvietai nav ierobežojumu.

5. Spēlē var piedalīties šādos veidos:

  1. aizpildi spēles uzdevumu veidlapu tiešsaistē: https://ej.uz/20gadiES, foto iesniedz šeit: spele20gadi@gulbenesbiblioteka.lv
  2. spēles uzdevumu lapas saņem drukātā veidā Europe Direct Gulbene centrā Gulbenes novada bibliotēkā, Alūksnes novada bibliotēkā vai Madonas novada bibliotēkā –  darba laikā,  šeit arī iesniedz atbilžu lapas un attēlus digitālā veidā.

6. Vērtēšana

Par katru pareizi izpildītu uzdevumu tiek piešķirti 2 punkti (kopā 40). Tie individuālie spēlētāji vai komandas, kuri būs apmeklējuši vismaz 10 objektus un ieguvuši visvairāk punktus, piedalīsies izlozē, no kuriem tiks izlozēti 3 atbilžu iesniedzēji, kuri saņems dāvanu karti 100 euro vērtībā pēc izvēles :  no Ērgļu stacijas, no Velo ostas Alūksnē vai no brīvdienu mājas “Purenes” Gulbenes novadā.

Spēles rezultāti, kā arī pareizās atbildes tiks paziņotas 2.augustā  https://www.facebook.com/EDGulbene. Organizatori sazināsies ar visiem uzvarētājiem personīgi.

 Izlozes kārtībā tiks piešķirtas 3 pārsteiguma balvas no Europe Direct Gulbenē tiem, kuri būs laikojuši un dalījušies ar FB ierakstu par spēli “ 20 gadi 20 sasniegumi”.

7. Citi noteikumi

Dalībniekiem ir jānorāda vārds, uzvārds (ja komanda – komandas līderim), kā arī korekta kontaktinformācija – tālruņa numurs un e-pasta adrese. Organizatora pienākums ir nodrošināt personas datu konfidencialitāti un datu nelikumīgu nenokļūšanu trešo personu rīcībā.