Sīkdatņu lietošana

Alūksnes pilsētas bibliotēkas mājaslapā www.albibl.lv tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā “cookies“).

Kā mēs sīkdatnes izmantojam?

Mājaslapā www.albibl.lv tiek izmantotas sīkdatnes šādiem mērķiem:

lai atcerētos jūsu norādītos ekrāna iestatījumus, piemēram, kontrastu režīmus, burtu lielumus,

lai piefiksētu, vai Jums jau ir rādīts paziņojums, par to, ka www.albibl.lv mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes,

lai varētu veikt satura kvalitātes uzlabošanu un satura pielāgošanu lietotāju vajadzībām, ko apkopo un analizē “Google Analytics”. Jūsu apmeklējuma laikā tiek iegūta IP adrese un anonīma informācija par Jūsu veiktajām darbībām mājaslapā – pirms šīs informācijas nosūtīšanas Google, Jūsu IP adrese tiek anonimizēta.
Ja Jūs vēlaties, lai Alūksnes pilsētas bibliotēka neiegūst informāciju par Jūsu aktivitātēm tīmekļa vietnē albil.lv, Jums jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881) papildrīks. Šis papildrīks sazināsies ar Google Analytics JavaScript, lai norādītu, ka dati par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz “Google Analytics”.

Dažas sīkdatnes ir saistītas ar citām interneta vietnēm, piemēram, “Facebook”, “Twitter” vai “Google+”. Šīs sīkdatnes tiek lietotas saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas politiku šajās vietnēs.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo iekārtu mājaslapas apmeklēšanās laikā. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājaslapas atmiņa, ļaujot mājaslapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā, atcerēties Jūsu norādītos iestatījumus. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai Jūs personiski identificētu.

Sīkdatnes tiek izmantotas satura kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām. Lietojot vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Ja vēlaties, varat sīkdatnes kontrolēt vai dzēst. Lielāko daļu tīmekļa pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu saglabāšana ierīcē. Ņemiet vērā, ka tad Jums atsevišķi iestatījumi būs jāpielāgo katru reizi, kad apmeklēsiet vietni, turklāt, iespējams, dažas funkcijas vietnē nedarbosies. Plašāk lasiet šeit: https://www.aboutcookies.org/.