Bibliotēkā jauna izstāde – Savējie iedvesmo!

Mani sauc Elīna Ramane – esmu Alūksnes novada iedzīvotāja, kura uzaugusi Alsviķos. Skolas gaitas uzsāku Alūksnes sākumskolā, turpināju Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā, bet tad pēc 9.klases devos uz Rīgu, iestājoties Rīgas Stila un modes profesionālajā vidusskolā, kur apguvu friziera, modelētāja profesiju.

Lai arī šajā profesijā nestrādāju, tomēr arods netiek aizmirsts, jo tiek nofrizēti visi tuvākie.

Pēc skolas pabeigšanas tika pieņemts lēmums doties uz ārzemēm, kur aizritēja 7 dzīves gadi.

No mājām prom pavadītais laiks deva dzīves pieredzi un rūdījumu, un zināju, ka kādu dienu noteikti atgriezīsimies mājās. Un šo lēnumu pieņēmām divus gadus atpakaļ.

Dodoties mājās man bija pārliecība, ka tas ir pareizais lēmums un šobrīd varu teikt, ka tā arī bija. Uzskatu, ka viss, kas notiek mūsu dzīvē notiek tā, kā tam ir jānotiek, jo 2020.gada pirmajos mēnešos man radās ideja par dekoriem uz koka pamatnes. Neliegšos, ka sākumā līdz galam nebija plāns kā to visu realizēt, bet ļāvos iedvesmai. Laikam ejot, esmu pārliecinājusies, ka cilvēkiem patīk šie dekori – tas nav nekas tāds, ko var nopirkt ikvienā veikalā, tas ir kas īpašs un paliekošs uz mūžu.

Tad 2020.gada nogalē ik pa laikam pievērsu uzmanību dažādām idejām un bija doma, ka kādreiz varētu izgatavot uz lāzera lietas priekš bērniem. Man atlika tikai ieminēties un pēkšņi tētis saka: “10.novembrī būs klāt lāzers”. Man tas likās neticami, bet es sapratu, ka ir pienācis īstais laiks. Lāzers bija klāt un ko nu? Viss bija uz maniem pleciem, jo cik ātri apgūšu, tik ātri sāksies produktu ražošana. Es teikšu, ka biju ļoti apķērīga un ātri “ielēcu vilcienā”, un jau uz Ziemassvētkiem pasūtījumu skaits bija neticami liels. 

Līdz šai dienai virzāmies maziem solīšiem uz priekšu, idejas pietiek un ir tikai jādara.

Ja tagad kāds man saka, te viss ir tik slikti, es gribētu teikt – viss ir atkarīgs no paša. Nesēdi vienā vietā, maini vidi, cilvēkus, maini darba sfēru, jo, ja neko nedarīsi, nekas arī nenotiks.

Vēlu ikvienam atrast sevī to īsto iedvesmu pašiem radīt to, kas sirdij nes prieku, un darīt to, ko patiesi mīlat.

El_decor