Bibliotēkā Jāņa Tetera fotogrāfiju izstāde

Jānis ir alūksnietis, dzimis 2002. gada 14. oktobrī. Interese par foto un video radās jau pašā dzīves sākumā. Jāņa tētis vienmēr brauca uz rallijiem un tā sauktajām “gonkām” un filmēja sacensības. Tad nu Jānis, sekojot tēva, kurš sekoja vectēva, pēdās, sāka bildēt un filmēt. Iesākumā tas tika darīts ar telefonu. Pirmās bildes lielākoties bija ar dažādām puķēm, kuras auga netālu no mājām. Kamēr mīlestība uz fotografēšanu un video auga, tika mainīti telefoni un kameras viena pēc otras. Tagad Jānis mācās par video operatoru Rīgas Mākslas un Mediju tehnikumā.

Jānis uzskata – ja tev kādreiz ir patikusi kāda bilde vai video, ko esi pats uzņēmis, tad tu arī esi fotogrāfs vai video operators. Jo galvenais ir, lai pašam patīk. Tas nekas, ja fotogrāfija ir uzņemta ar pāris gadu vecu telefonu! Labas fotogrāfijas asums ir svarīgs tikai tad, kad tās vajag izprintēt lielas un izlikt pie sienas!


Jānim fotogrāfēšana un filmēšana ir arī veids, kā nopelnīt naudu. Bet šī darbiņa process, tas viss ir daudz plašāks. Darbojoties Jānis iepazīst kādu jaunu cilvēku vai izzina jaunu veidu, kā uzlabot savu darba procesu.


Jānis savus darbus plašākai publikai nodod pirmo reizi. Vērtējiet!