Aicinām uz izbraukuma semināru Veclaicenē “Dabā atrastās vērtības”!

Europe Direct Gulbenē un Alūksnes pilsētas bibliotēka aicina piedalīties izbraukuma seminārā “Dabā atrastās vērtības” 30.augustā!

Seminārā ar Dabas aizsardzības pārvaldes vecākās valsts vides inspektores Rūtas Zepas un novadpētnieces Maijas Bleifertes palīdzību iepazīsim aizsargājamo ainavu apvidu “Veclaicene” un tā bioloģisko daudzveidību, runāsim par dabas vērtību saglabāšanas nozīmi, pakāpsimies Kornetu skatu tornī un Drusku kalnā, lai izbaudītu skatu uz lielpauguriem, varenajiem mežiem un gleznainajiem Kornetu-Peļļu gravas ezeriem, apmeklēsim Mišu medus muzejulauku sētas “Leģenes” un “Pauguri” (iespēja iegādāties darinājumus no koka), iepazīsim Dabas mājas, kas kalpo kā atpūtas un dabas izziņas pieturas punkti, pabūsim pie Palpiera naudas akmens u.c.

Sīkāka informācija un pieteikšanās līdz 28. augustam, rakstot uz biblioteka@aluksne.lv vai zvanot 25664421. Lūgums norādīt dalībnieka vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru.

Vietu skaits ierobežots! Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!

Izbraukšana 30.augustā plkst. 9:15 no Alūksnes pilsētas bibliotēkas, Lielā ezera ielā 24 vai pulcēšanās plkst. 10:00 Kornetos pie Veclaicenes pagasta pārvaldes ēkas. 

Dalība pasākumā tikai vakcinētām un Covid-19 izslimojušām personām, kuras var uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu kopā ar ID-karti vai pasi.