Vasaras lasīšanas piedzīvojums ģimenēm ar bērniem “Ar grāmatu pie dabas” – aicina Māriņkalna, Jaunlaicenes un Veclaicenes bibliotēkas

Vai jūsu ģimenes vasaras brīvlaika plānos ir vieta grāmatām, saulei un pārsteigumiem? Māriņkalna, Jaunlaicenes un Veclaicenes bibliotēkas aicina jūs piedalīties vasaras lasīšanas piedzīvojumā “Ar grāmatu pie dabas”. Šis piedzīvojums paredzēts ģimenēm ar bērniem, lai veicinātu lasīšanu kā aktīvu un aizraujošu ģimenes nodarbi.

Lasīšana ir ne tikai izklaidējoša, bet arī būtiska prasme, kas attīsta iztēli, paplašina vārdu krājumu un veicina intelektuālo izaugsmi. Mūsdienās bērniem bieži trūkst motivācijas un laika lasīšanai, kas var ietekmēt viņu lasītprasmi un izglītības attīstību. Māriņkalna, Jaunlaicenes un Veclaicenes bibliotekāres izveidojušas šo vasaras lasīšanas programmu, lai mainītu šo paradigmu un padarītu lasīšanu par aizraujošu un ikdienā integrētu pieredzi ģimenēm. Ar programmā iekļautajām aktivitātēm un izaicinājumiem jūs varēsiet kopā ar savām ģimenēm atklāt lasītprieku un pozitīvas emocijas, ko sniedz kopā pavadīts laiks.

Bet tas vēl nav viss! Reizi mēnesī kādā no pagastiem notiks klātienes tikšanās, kurā ģimenes varēs piedalīties pasākuma aktivitātēs un pavadīt laiku ar citām ģimenēm, kas piedalās lasīšanas piedzīvojumā. Tā ir brīnišķīga iespēja pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem, baudot gan lasīšanu, gan dažādas citas aktivitātes, kā arī veidojot jaunas draudzības ar citām ģimenēm.

Ģimenes, kas piedalās, saņems ne tikai iespēju kopā baudīt lasīšanas piedzīvojuma aktivitātes, bet arī dažādas balvas un atzinību par savu iesaisti.

Lūdzu, sazinieties ar savu tuvāko bibliotēku, lai uzzinātu vairāk un reģistrētos vasaras lasīšanas piedzīvojumā “Ar grāmatu pie dabas”.

  • Māriņkalna bibliotēka: 25561288 (bibliotekāre Linda)
  • Jaunlaicenes bibliotēka: 27295910 (bibliotekāre Iveta)
  • Veclaicenes bibliotēka: 29347398 (bibliotekāre Maija)

Pasākumu atbalsta SIA “Ozoli AZ” un “Alūksnes putnu ferma”.

Plakāts vasaras lasīšanas piedzīvojumam "Ar grāmatu pie dabas"