Savējie iedvesmo! Aicinām pievienoties iepazīšanās ekskursijā uz SIA “Impress Print” un satikt uzņēmuma īpašnieci Elīnu Salaku

23. maijā plkst. 12.00 ciklā “Savējie iedvesmo” aicinām pievienoties iepazīšanās ekskursijā uz SIA “IMPRESS PRINT” Biznesa stacijā, Tālavas ielā 5. Tiksimies ar uzņēmuma īpašnieci Elīnu Salaku.

Alūksniete Elīna Salaka ir izveidojusi poligrāfijas uzņēmumu SIA “Impress Print”. Pirmo reizi mēs Elīnu iepazinām kā pasaku grāmatas zīmējumu autori. Pēc tam aicinājām jauno mākslinieci savus zīmējumus parādīt izstādē bibliotēkā. Elīna turpina izstrādāt dažādu autoru grāmatu vāku dizainus, gan arī ilustrē grāmatas. Bet nopietnākais ir darbs savā uzņēmumā – viņa maketē un izstrādā dizainu, izgatavo dažādus drukas materiālus, ražo vides reklāmas, veic logu un automašīnu aplīmēšanu, īsteno nestandarta pasūtījumus.
Nesen Elīna piedalījās projektā – Bānīša zemes zīmola izstrādāšanā, kura ietvaros uzņēmēja un māksliniece ir izveidojusi skaistus aksesuārus un apģērbus ar bānīša zemes logo.