Novembrī bibliotēkā Kristīnes Dīsneres gleznu izstāde

Kristīnes Dīsneres (Christin Diessner) dzimtene ir Vācija. Jau vairākus gadus viņa dzīvo Latvijā, Gulbenes novada Stāmerienā.

Jau bērnībā Kristīne gleznojusi un zīmējusi visu, kas ienāca prātā. Skolas laikā daudz gleznojusi un piedalījusies konkursos. Māksliniece īpaši iepriecināta, ka Gulbenes novadā ir atradusi brīnišķīgus domubiedrus un paraugus mākslas jomā. Kopš 2017. gada viņa ar citiem māksliniekiem satiekas mākslas studijā “Krāsu prieks” Beļavā, kur kopā apgūst gleznošanu un atklāj savas gleznu izstādes.

Iepriekš gleznošanai izmantoja akrila krāsas, tagad tikai eļļas krāsas. Māksliniecei īpaši patīk gleznot dabu, puķu kompozīcijas, dzīvniekus un ainavas, sanāk gleznot arī cilvēkus. Dabas krāsas un dažādība Kristīni ļoti iedvesmo. Idejas smeļas arī no fotogrāfijām un interneta. Ar katru jaunu gleznu māksliniece mācās un paplašina savu redzesloku.

Sociālās aprūpes centram “Alūksne” studija uzdāvināja savu jauno mākslinieku gleznas. Starp tām ir arī Kristīnes Dīsneres glezna “Ziemas burvība”. Viņai ļoti patīk arī rokdarbi, patīk šūt sev drēbes un arī gatavot. Vēl viens Kristīnes vaļasprieks ir spēlēt klavieres un ģitāru. Vācijā vairāk sanāca būt ar mūziku, savukārt Latvija viņu iedvesmojot vairāk gleznot.