Mālupes bibliotēka ielūdz uz āra lasītavas atklāšanu

22. maijā plkst. 13.00 Mālupes bibliotēka un Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība sirsnīgi aicina uz projekta Iedvesmas bibliotēka svinīgo pasākumu – Mālupes bibliotēkas āra lasītavas atklāšanu.

Projektā “Iedvesmas bibliotēka” Mālupes bibliotēka sadarbībā ar arhitektu Jāni Dripi radījusi āra terasi – lasītavu jeb vietu, kur satikties visu paaudžu iedzīvotājiem.

Lasītava tapusi, pateicoties LNB Atbalsta biedrības ziedotājiem, Alūksnes novada pašvaldības līdzfinansējumam un SIA Timbero Latvia atbalstam.

Projekts “Iedvesmas bibliotēka”

Iedvesmas bibliotēka ir Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības ilgtermiņa projekts (2022-2024) Latvijas publisko bibliotēku atbalstam. Biedrība vēlas iedrošināt bibliotēkas un pašvaldības pozitīvām pārmaiņām, atbalstīt skaistas idejas, palīdzēt bibliotēkām kļūt vēl mūsdienīgākām, pievilcīgākām un aicinošākām.

Katru gadu Iedvesmas bibliotēkā piedalās 3–5 bibliotēkas, kas ar Biedrības ziedotāju finansiālu atbalstu un pašvaldību līdzdalību piedzīvo pozitīvas pārmaiņas un top par iedvesmojošām kultūrvietām. Lielajās Latvijas pilsētās vai mazos pagastos, ikvienam bibliotēkas apmeklētājam ir tiesības uz laikmetīgu bibliotēku, sakārtotu vidi un mūsdienīgu saturu. Esam pārliecināti, ka kopā mums izdosies paveikt skaistus, vērtīgus un paliekošus darbus!

Par Iedvesmas bibliotēkas simbolu izraudzīts LOGS. Logs ļauj ieplūst gaismai un svaigam gaisam, tas ļauj redzēt vairāk un tālāk.

Pasākuma afiša