Iesaisties – akcija “Dzeja elpo Alūksnē”!

Septembris ir ne tikai pirmais rudens un jaunā mācību gada mēnesis. Tas ir mēnesis, kuram piestāv dzeja. Tas ir krāsainākais no mēnešiem- sārtojas lapas, plaukst krāšņi rudens ziedi un arī dzeja ir tikpat krāsaina un tik dažāda!

“Dzeja ir priekos un bēdās, mierā un karā, nomodā un sapnī, pavasarī un rudenī, ieelpā un izelpā. Dzeja elpo ar tevi.” Par 2023.gada Dzejas dienu moto izvēlēts – “Dzeja elpo!”. Tādēļ, lai Dzeja dzīvotu un elpotu arī Alūksnē, aicinām ikvienu pilsētas un novada iedzīvotāju, iestādi, organizāciju vai domubiedru grupu no 11. līdz 17. septembrim iesaistīties akcijā “Dzeja elpo Alūksnē!”

Kā iesaistīties?

> ar āra krītiņiem pie savas darba/mācību/dzīves vietas, savā mīļākajā atpūtas vietā vai citur uz asfalta/bruģa uzraksti savas mīļākās vai vietai atbilstošākās dzejas rindas, nofotografē un atsūti uz Alūksnes novada bibliotēkas e-pastu: biblioteka@aluksne.lv vai uz lietotnes WhatsApp tālruņa numuru 25664421;

> nolasi sev nozīmīgas, iedvesmojošas vai mīļas dzejas rindas, nofilmē to un nopublicē savā Facebook vai Instagram profilā, pievienojot tēmturi #DzejaElpoAlūksnē.

Rakstot dzejas rindas, būsim atbildīgi darīsim to tikai uz asfalta/bruģa un izmantosim šim nolūkam paredzētos āra krītiņus!

No dalībniekiem izlozēsim 3 veiksmīgākos, kuri saņems pārsteiguma balvas!

Foto no 2022. gada akcijas “Dzeja Alūksnes ielās”: