Aicinām uz tikšanos ar dzejnieci Ēriku Bērziņu!

20.maijā plkst. 12 Alūksnes pilsētas bibliotēkā mazos lasītājus kopā ar vecākiem aicinām uz tikšanos ar dzejnieci  Ēriku Bērziņu!

            Ērika Bērziņa ir  žurnāla “Mans Mazais” galvenā redaktore. Organizējusi vairākus starpdisciplinārus kultūras pasākumus, iesaistās dažādu kultūras projektu īstenošanā. Piemēram, Dzejas dienās jau par tradīciju ir kļuvis Ērikas Bērziņas kopš 2004.gada rīkotais “Ceļojums ar dzejniekiem”.  Autore publicējusies bērnu dzejas gadagrāmatās “Garā pupa”.

            2020.gadā iznākušais dzejoļu krājums bērniem “Mammas dzejoļi” ir iekļauts lasītveicināšanas programmas  “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2021” grāmatu kolekcijā  vecuma grupā 5+.  Krājums “Mammas dzejoļi” veidojies kā poētisks Ērikas Bērziņas vērojums par attiecībām viņas kuplajā ģimenē. Grāmatā autore ar aizrautību stāsta par ikdienas situācijām, kas pazīstamas teju visām ģimenēm ar bērniem.  Dzejoļi ir kā mammas un bērnu spēle, kurā noteikumi un uzdevumi nemitīgi mainās.

            Tikšanās ar autori notiek Alūksnes pilsētas bibliotēkas realizētā un VKKF atbalstītā projekta “Rakstnieks + grāmata + lasītājs = lasītprieks -2” ietvaros.