Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Jauno grāmatu saraksti

Lapa Draugos Twitter RSS RSS2011. gada Maijs

Grāmatā atrodama plaša informācija par Latvijas ūdenskritumiem – kādi tie ir, kur atrodas, kad un kā vislabāk tos apskatīt. Dodoties dabā noderīgs būs arī grāmatā atrodamais sezonālo ūdenskritumu un leduskritumu saraksts. Pirmoreiz pilnībā apkopota arī informācija par visiem zudušajiem Latvijas ūdenskritumiem, un diemžēl tādu mums ir daudz. Grāmatā publicēts gandrīz 200 Latvijas upju krāču saraksts, kas iedvesmojošs būs ūdenstūristiem.
Latvijas nacionālo partizānu cīņas Valkas apriņķī un Alūksnes apriņķa rietumu daļā. 1944.—1953.gads". Grāmata vēsta par nacionālo partizānu cīņām Ziemeļvidzemē. Lasītāji var iepazīties ar Kārļa Mūsiņa, Arsēnija Dreijalta, Aleksandra Sarjas, Ludolfa Eiklona un vairāku citu nacionālo partizānu grupu darbību un likteņiem. Grāmata ilustrēta ar fotogrāfijām un kartēm.
Lasītājiem tiek piedāvāta pirmā kriminālprocesa shēmu grāmata, kurā aplūkoti kriminālprocesa vispārīgās daļas(Kriminālprocesa likuma A daļas) jautājumi. Grāmatā tiek raksturota kriminālprocesa tiesiskā reglamentācija, pamatojoties uz normatīvo aktu redakcijām, kas ir spēkā uz 2006.gada 01.novembri.
Dziednieki. Ekstrasensi. Gaišreģi. Astrologi. Numerologi. Zintnieki. Vārdotāji. Bioenerģētiķi. Parapsihologi. Fitoterapeiti. Refleksoterapeiti. Energoinformātiķi. Astromediķi. Apmēram tāds vai vēl plašāks būtu jaunā aprakstu krājuma varoņu personības un specialitātes atšifrējums. Katrs raksts vai intervija iepazīstina lasītāju ...
2010. gada nogalē Eiropas Sociālā fonda projekta „Darba attiecību un darba drošības normatīvo aktu praktiska piemērošana nozarēs un uzņēmumos” ietvaros izdotā grāmata „Darba likums ar komentāriem” saskaņā ar ekspertu atzinumu ir pašlaik labākais Darba likuma komentārs.
Grāmatas uzdevums ir parādīt Rucavā adīto cimdu un zeķu darināšanas, rotāšanas, lietošanas vēsturisko attīstību 20. gs., sniedzot nelielu retrospektīvu ieskatu 19. gs. beigu materiālā un ieskicējot adījumu attīstības tendences 21. gs. sākumā. Izdevums bagātīgi ilustrēts, viss teksts latviešu un angļu valodā.

Jauno grāmatu saraksts Word formātā

<<<Atgriezties pie saraksta pēc mēnešiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.