Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Labdarības projektam „Sirsniņa prasa, lai bērniņš lasa” atklāts ziedojumu tālrunis

     
Biedrības valdes priekšsēdētāja Undīne Būde: „Ziedojumu tālrunis izveidots, lai ziedot būtu ērti un viegli ikvienam, kas to vēlas. Pieci zvani uz ziedojumu tālruni ļaus iegādāties un uzdāvināt kādai bibliotēkai vienu bērnu grāmatu! Dosim iespēju mūs bērniem lasīt!”
„Sirsniņa prasa, lai bērniņš lasa” mērķis ir nepieļaut, ka Latvijas bibliotēkās tiek apturēta bērnu lasīšanas veicināšanas programma „Bērnu žūrija”, kas nodrošina bibliotēkas ar labāko bērnu grāmatu izlasi un interesantu pasākumu programmu. Katru gadu tūkstošiem bērnu tiek iesaistīti grāmatu lasīšanā un vērtēšanā. Līdzekļu trūkuma dēļ daudzās Latvijas bibliotēkās jau apturēta „Bērnu žūrijas” darbība, lasošo bērnu skaits strauji sarucis.
Par vēstniekiem projektam „Sirsniņa prasa, lai bērniņš lasa” piekrituši būt daudzi sabiedrībā zināmas personības. Tie ir cilvēki, kuri novērtē lasīšanas nozīmi bērnu attīstībā un vēlas palīdzēt, lai labas grāmatas būtu pieejamas ikvienam bērnam visā Latvijā, neatkarīgi no ģimenes rocības vai dzīvesvietas: Evelīna Strazdiņa, Kārlis Kazāks, Andris Sējāns, Una Gavare, Irīna Pīgozne, Mārtiņš Zemītis, Lauris Liepa, Inese Zandere, Sarmīte Ēlerte, Ilze Dobele, Elīna Bīviņa, Ilze Egle, Toms Auškāps, Dace Vizule, Indra Sproģe, Gatis Rozenfelds, Lienīte Osipova, Aurēlija Anužīte - Lauciņa, Lauris Aleksejevs, Dāvis Auškāps, Ingus Ulmanis, Daina Jāņkalne, Pauls Raudseps.
4 komentāri
Citi koplietojumi

Autors Kayo 18 04 2016 17:04

Me dull. You smart. That's just what I neddee.


Autors Zavrina 19 04 2016 20:29

Heck yeah <a href="http://brzjqqnqxqh.com">bay-ebe</a> keep them coming!


Autors Cade 19 04 2016 22:23

You can always tell an expert! Thanks for cobrninutitg. http://antwqq.com [url=http://oxhcuodl.com]oxhcuodl[/url] http://uccuyygiuxd.com">uccuyygiuxd


Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.