Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Alūksnietei Ievai Račikai- balva „Gada bibliotekārs darbā ar bērniem un jauniešiem”

     
Minētā balva tiek piešķirta reizi gadā bibliotekāriem, kuri vispārliecinošāk, aktīvāk un sekmīgāk veicina jaunās paaudzes iesaistīšanu bibliotēku pakalpojumu izmantošanā, motivējot bērnus un jauniešus vairāk lasīt, mācīties un attīstīt savas radošās spējas.
I. Račiku minētajai balvai ieteikuši viņas kolēģi Alūksnes pilsētas bibliotēkā. „Ievai piemīt apbrīnojama izdoma un mākslinieciskā fantāzija. Katrs pasākums bērniem - tas ir notikums. Ar savu klātbūtni Ieva visur ienes īpašu radošuma dzirksti. Ieva aktīvi piedalās visos bērnu literatūras nodaļas īstenotajos projektos, ar lielu aizrautību piedalās arī dažādos konkursos, organizē tematiskus bibliotēkas apmeklējumus. Katram pasākumam viņai izdodas atrast kādu īpašu „rozīnīti”, kas to padara vienreizēju un neatkārtojumu, bet kura mērķis vienmēr ir likt bērnam sajusties īpašam, radīt sajūtu, ka esi piederīgs, vajadzīgs un novērtēts! Šādā veidā bērnos tiek radīta interese par bibliotēku un lasīšanu,” par balvas saņēmēju teikts ieteikuma vēstulē.
Bibliotekārs, bibliogrāfs un žurnālists Voldemārs Caune no 1919. līdz 1923. gadam strādājis par pārzini Liepājas pilsētas bibliotēkā, kur 1919. gada 16. decembrī atklāja pirmo bērnu literatūras nodaļu. 2007. gadā, atzīmējot Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas 230. gadskārtu un godinot V. Caunes ieguldījumu bērnu bibliotekārajā apkalpošanā, Liepājas CZB nodibināja ikgadēju balvu bibliotekāriem darbā ar bērniem.

 

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste
0 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.