Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Nāc un piedalies konkursā "Meklē un atrodi datu bāzē letonika.lv"!

     
Laikā līdz 6.decembrim trijās kārtās un papildkārtā tiks noteikts katra Latvijas reģiona prasmīgākais informācijas meklētājs datu bāzē letonika.lv. Uzvarētāji saņems vērtīgas un izglītojošas balvas. TRĪS GALVENĀS BALVAS - BRAUCIENS UZ EIROPAS PARLAMENTU.
Konkursu informatīvi atbalsta radio SWH, un konkursa laikā ik pirmdienu radio SWH ēterā tiks izspēlēts tiešraides zibenskonkurss ar suvenīrbalvām.

Lai piedalītos konkursā, jādodas uz tuvāko bibliotēku un jāpiereģistrējas, jo atbilstoši rīkotāju mērķiem un konkursa misijai dalībniekiem jābūt reģistrētiem bibliotēku lasītājiem. Tādēļ konkursa noslēgumā īpaši sumināta tiks arī aktīvākā bibliotēka, proti, tā, no kuras konkursā piedalīsies procentuāli lielākais bibliotēkas lasītāju skaits.

Uzziņai

Letonika.lv ir sabiedrības „Tilde” veidotā un uzturētā interneta bibliotēka, kas noder kā izglītības, tā pašizglītības un uzziņas mērķiem. Te atradīsiet saturīgu un kvalitatīvu informāciju latviešu valodā par Latviju, tās vēsturi, kultūru, valodu, vidi un cilvēkiem, apkopotu enciklopēdijās, vārdnīcās, attēlu krātuvēs, latviešu literatūras izdevumos un citos kvalitatīvos digitālos resursos.

www.ParSportu.lv darbojas kopš 2008.gada pavasara, sniedzot plašu un operatīvu informāciju par sportu Latvijā un pasaulē. Ieskaitot arī foto, video informāciju, sludinājumus un ekspertu viedokļus.

V/a „Kultūras informācijas sistēmas” ir Kultūras ministrijas aģentūra, kuras misija ir palīdzēt atmiņas institūcijām - arhīviem, bibliotēkām un muzejiem saglabāt un padarīt pieejamu kultūras mantojumu nākamajām paaudzēm, izmantojot jaunākos informācijas tehnoloģiju risinājumus. Starp vērienīgākajiem aģentūras īstenotajiem projektiem ir Valsts vienotā bibliotēku informācijas sistēma jeb „Gaismas tīkls”, Vienotā valsts arhīvu informācijas sistēma, Nacionālais muzeju krājuma kopkatalogs un Latvijas valsts, pašvaldību un Bila & Melindas Geitsu fonda līdzfinansētais publisko bibliotēku attīstības projekts „Trešais tēva dēls”.

Projekta „Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām” ietvaros lasītājiem tiek piedāvāta iespēja lietot daudzveidīgas elektroniskās datu bāzes, interneta enciklopēdijas un pilnu tekstu žurnālus par dažādām nozarēm gan latviešu, gan angļu valodā. Šobrīd projekta „Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām” ietvaros tiek abonētas 16 datu bāzes, no kurām 3 ir latviešu valodā, 2 krievu valodā un 11 angļu valodā.

Datu bāzes letonika.lv abonēšanas maksu pašvaldību publiskajām bibliotēkām sedz aģentūra „Kultūras informācijas sistēmas”.

0 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.