Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Aicinām piedalīties konkursā "ES finansējums Alūksnes novada un pilsētas attīstībai"!

     

EDIC Gulbenē Alūksnes informācijas punkts aicina iedzīvotājus piedalīties konkursā!

Pēdējo gadu laikā Alūksnes pilsētā un novadā ir realizēti daudzi nozīmīgi projekti, kuros lielu daļu finansējuma sedz Eiropas Savienība. Cik daudz mēs zinām par šiem projektiem un kur ES nauda ir ieguldīta mūsu novada attīstībā? Pārbaudīsim savas zināšanas, piedaloties konkursā "ES finansējums Alūksnes novada un pilsētas attīstībai"!

 

Konkursa jautājumi:

1. Kādas ir projekta „Multifunkcionālās servisa ēkas izbūve Pilssalā” kopējās izmaksas, un cik no tām ir Eiropas Reģionālā fonda finansējums?

2. Kāda projekta ietvaros tika uzbūvēta industriālā ēka Rūpniecības ielā, kāds uzņēmums tur pašlaik darbojas un kāds ir tā darbības profils?

3. Pateicoties kādam projektam tika radīts Lāzertāgs?

4. Kāda projekta ietvaros ir paredzēts pārbūvēt Alūksnes pilsdrupu Dienvidu torni?

5. Kāds ir projekta „Zaļais dzelzceļš” mērķis?

6. Nosauciet projektu , kura ietvaros tapa grāmata „Enerģiski cilvēki: 6 enerģijas”? Kura mūsu novada skola tajā piedalījās?

7. Par cik samazināsies primārās enerģijas gada patēriņš un siltumnīcefekta gāzu apjoms, īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstīto projektu „Energoefektivitātes uzlabošana Alūksnes novada pašvaldības administratīvajā ēkā”?

 

Atbildes iesūtīt līdz 20. novembrim elektroniski uz e-pastu silvija.murniece@aluksne.lv vai pa pastu Alūksnes pilsētas bibliotēka, Lielā ezera 24, LV - 4301, ar norādi "ES konkursam". Pareizo atbilžu autori saņems balvas!

0 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.