Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Tikšanās ar Anitru Toomu "Vides un pārtikas ietekme uz dzīves kvalitāti"

     
Anitra Tooma ir vides žurnāliste, žurnāla “Vides Vēstis” galvenā redaktore. Arī ikdienas dzīvē Anitra Tooma ir zaļā dzīves veida piekritēja. Viņas padomi liek aizdomāties par to, ko ēdam un ko velkam mugurā, ar ko tīrām māju un ko smērējam uz sejas. Viņas padomiem zaļai dzīvošanai ir pievienotā vērtība, jo visu, par ko raksta un stāsta citiem, Anitra Tooma izmēģina uz savas ādas. Ar zaļās domāšanas un rīcības popularizēšanu viņa nodarbojas vairāk nekā 20 gadus. Žurnāliste rosina aizdomāties par to, cik ļoti katra mūsu izvēle un rīcība ietekmē mūsu veselību. Anitra Tooma uzskata, ka cilvēkiem nebūtu jāmaksā par ērtībām, kas viņiem kaitē, kā mūsu dzīvi ietekmē uzņemtā ķīmija, jo tā organismā uzkrājas lēnām, bet mērķtiecīgi. Ar pesticīdiem piesārņoti dārzeņi un augļi, gaļa un  olas, kuru iegūšanai  dzīvnieki baroti ar ģenētiski modificētu barību, margarīns  un eļļa, kas iegūta  no ģenētiski modificētiem augiem, ir produkti, kuriem  veikalā vajadzētu iet ar  līkumu. Būtu jāpierod mainīt arī elektroierīču lietošanas ieradumus, jo tā katrs var samazināt nelietderīgi izlietotos kilovatus.
Vairāk par par zaļo dzīvesveidu, kā arī padomus, kā izvēlēties preces ar mazāku bīstamo vielu daudzumu, kā arī daudzas citas noderīgas lietas Jūs varēsiet uzzināt, apmeklējot tikšanos ar Anitru Toomu 26. oktobrī plkst. 12.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkā.
0 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.