Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSKomisija publicē norādījumus par gaidāmajiem jaunajiem datu aizsardzības noteikumiem

ES un datu aizsardzībaEiropas Komisija publicē norādījumus nolūkā veicināt, lai visā ES no 25. maija tieši un netraucēti piemērotu jaunos datu aizsardzības noteikumus. Komisija turklāt dara pieejamu jaunu MVU paredzētu tiešsaistes rīku.

 

Lasīt vairāk http://ej.uz/1jnu

2018. gada janvāris

Diskusija par Eiropas Enerģētikas savienību – aktualitātes, mērķi un izaicinājumi

ES, Marošs ŠefčovičsEiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā un Attīstības finanšu institūcija Altum 2018. gada 2. februārī aicina piedalīties diskusijā par Enerģētikas savienību Eiropai - aktualitātēm, mērķiem un izaicinājumiem. Diskusijā piedalīsies Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks Marošs Šefčovičs.

 

Lasīt vairāk http://ej.uz/q75v

2018. gada janvāris

Z. Kalniņa-Lukaševica ar britu amatpersonām apspriež pilsoņu tiesību nodrošināšanu un Brexit procesa virzību

No 21. līdz 23. janvārim uzturoties darba vizītē Apvienotajā Karalistē (AK), parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica tikās ar AK amatpersonām un parlamentāriešiem, uzsverot nepieciešamību nodrošināt pilsoņiem skaidrību un pilnu tiesību ievērošanu pēc AK izstāšanās no Eiropas Savienības (ES).

Lasīt vairāk http://ej.uz/2hrz

2018. gada janvāris

Informācija ceļotājiem, kuri plāno doties uz 2018. gada ziemas olimpiskajām un paraolimpiskajām spēlēm Phjončhanā

Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas Konsulārais departaments, rūpējoties par Latvijas valstspiederīgajiem, kuri plāno apmeklēt 2018. gada ziemas olimpiskās (09.-25.02.) un paraolimpiskās spēles (09.-18.03.) Phjončhanā, ir sagatavojis noderīgu informāciju un ieteikumus, kas jāņem vērā pirms došanās uz Korejas Republiku.

Lasīt vairāk http://ej.uz/1ruj

2018. gada janvāris

Sākums Aktualitātes Ārlietu ministrija, EK pārstāvniecība un Eiropas Parlamenta Informācijas birojs vienojas par sadarbību ES jautājumu komunikācijā 2018. gadā

15. decembrī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka un Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Latvijā vadītāja Marta Rībele Ārlietu ministrijā parakstīja deklarāciju par sadarbību Eiropas Savienības (ES) jautājumu komunikācijā 2018. gadā.

Lasīt vairāk http://ej.uz/gtbv

2018. gada janvāris

Eiropas Savienība grib būvēt superdatoru

Šobrīd bloka uzņēmumi un zinātnieki ir spiesti apstrādāt liela apjoma datus galvenokārt ASV un Ķīnā, kas rada informācijas noplūdes risku. Patlaban jaudīgākais dators Eiropas Savienībā atrodas Itālijā, un tas ieņem tikai 14. vietu pasaulē.

Lasīt vairāk http://ej.uz/tn2g

2018. gada janvāris

Kā ES fondus ieguldīt mērķtiecīgi? Eiropas Sociālā fonda piemērs

2017. gada apritēja 60 gadi kopš ne tikai Eiropas Savienības (ES) pamata - Eiropas Ekonomikas kopienas - izveidošanās, bet arī vissenākā ES fonda dibināšanas. Eiropas Sociālā fonda (ESF) investīcijas Latvijā tiek ieguldītas kopš pievienojāmies ES. Gan Latvijā, gan citās dalībvalstīs tiek atzīmēta nozīmīgā jubileja, novērtēts paveiktais un diskutēts par nepieciešamo nākotnē.

Lasīt vairāk http://ej.uz/6hwx

2018. gada janvāris

10 svarīgi Eiropas Parlamenta 2017.gada lēmumi, kas drīzumā ietekmēs Tavu dzīvi

Eiropas Parlamenta birojs Latvijā ir apkopojis 2017. gadā pieņemtos EP lēmumus, kas būtiski ikvienam ES un Latvijas iedzīvotājam - tādās jomās kā bizness, darbs, drošība un dzīves kvalitāte.
Lasīt vairāk http://ej.uz/ggyd
2018. gada janvāris

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 Nākošā >>

arhīvs: 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.