Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSLekcija - diskusija "Kā tas ir - dzīvot zem Muhameda bārdas?" Rietumu un austrumu kultūra mūsdienu kontekstā

19. jūlijā plkst. 13.00 Alūksnes Kultūras centrā lekcija - diskusija "Kā tas ir - dzīvot zem Muhameda bārdas? Rietumu un austrumu kultūra mūsdienu kontekstā". Lektors - žurnālists un rakstnieks Lato Lapsa. Pasākumu organizē EUROPE DIRECT informācijas centrs Gulbenē. Aicināti visi interesenti!

 

Afiša

2018. gada jūlijs

Brexit: Eiropas Komisija publicē paziņojumu par gatavošanos tam, ka Apvienotā Karaliste izstājas no ES

Eiropas Komisija šodien pieņēma paziņojumu, kurā izklāstīts notiekošais darbs pie tā, lai sagatavotos visiem Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības radītajiem iznākumiem.

Lasīt vairāk https://ej.uz/xt3v

2018. gada jūlijs

ES un Japāna paraksta ekonomisko partnerattiecību nolīgumu

ES un Japānas samitā Tokijā Komisijas priekšsēdētājs Žans Klods Junkers, Eiropadomes priekšsēdētājs Donalds Tusks un Japānas premjerministrs Šinzo Abe šodien parakstīja ES un Japānas ekonomisko partnerattiecību nolīgumu (EPN).

Lasīt vairāk https://ej.uz/zuae

2018. gada jūlijs

Junkera plāns pārsniedz sākotnējo investīciju mērķi 315 miljardu eiro apmērā

Eiropas Stratēģisko investīciju fonds (ESIF) kopš 2015. gada jūlija ir mobilizējis 335 miljardus eiro, kas paredzēti papildu investīcijām visā Eiropas Savienībā. Junkera plāns ir atstājis jūtamu ietekmi uz ES ekonomiku un revolucionizējis inovāciju finansēšanu Eiropā.

Lasīt vairāk https://ej.uz/investEUsasniegtais

2018. gada jūlijs

Nodarbinātība un sociālie procesi Eiropā – 2018. gada pārskats apstiprina pozitīvas tendences, taču izgaismo arī izaicinājumus, galvenokārt tādus, kas saistīti ar automatizāciju un digitalizāciju

Komisija publicēja tās ikgadējā pārskata „Nodarbinātība un sociālie procesi Eiropā” (ESDE) 2018. gada izdevumu. Šā gada izdevums apstiprina pašreizējās pozitīvās tendences darba tirgū, kā arī sociālās situācijas uzlabošanos. Nodarbināto personu skaits ir sasniedzis jaunus rekordus. Gandrīz 238 miljoniem cilvēku Eiropas Savienībā ir darbs, tas ir visu laiku augstākais nodarbinātības līmenis ES.

Lasīt vairāk https://ej.uz/9euj

2018. gada jūlijs

Informatīvajā kampaņā #InvestEU uzņēmēji dalīsies pieredzē par Eiropas Savienības atbalstu

Eiropas Savienības līdzfinansējums un atbalsts biznesa ideju īstenošanai ir veicinājis jaunu uzņēmumu veidošanos un izaugsmi visos Latvijas novados. Lai iedvesmotu topošos un esošos uzņēmējus, kā arī saskatītu iespējas ciešākai uzņēmēju, pašvaldību un investīciju institūciju sadarbībai, vēstneši no uzņēmēju vidus informatīvās kampaņas #InvestEU laikā apmeklēs četras Latvijas pilsētas jūlijā un augustā.

Lasīt vairāk https://ej.uz/f2zz

2018. gada jūlijs

Eiropas valstu solidaritāte enerģētikas jomā: Baltijas valstu elektrotīklu sinhronizācija ar Eiropas sistēmu nostiprina energoapgādes drošību

Komisijas priekšsēdētājs Žans Klods Junkers kopā ar valstu un valdību vadītājiem no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas un Polijas šodien vienojās par politisko ceļvedi Baltijas valstu elektrotīklu sinhronizācijai ar kontinentālās Eiropas tīklu līdz 2025. gadam. Valstu un valdību vadītāji iestājās par projekta ātru pabeigšanu.

 

Lasīt vairāk https://ej.uz/BaltijasElektrotikli

2018. gada jūlijs

Informatīvs seminārs "Digitālās prasmes bezdarbniekiem"

20. martā plkst 11.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas lasītavā notiks informatīvs seminārs "Digitālās prasmes bezdarbniekiem", kuru Digitālās nedēļas 2018 ietvaros organizē EDIC Gulbenē Alūksnes informācijas punkts sadarbībā ar Alūksnes pilsētas bibliotēku un NVA Alūksnes filiāli. Aicināti visi interesenti.

 

Vairāk informācijas šeit.

2018. gada marts

Eiropas Parlamenta biroja Latvijā ziņu lapa

Eiropas Parlamenta biroja Latvijā sagatavotā ziņu lapa par aktuālo Eiropas Parlamentā - Strasbūrā, Briselē un Latvijā.


Vairāk informācijas

2018. gada marts

DIGITĀLĀ REALITĀTE – TIEŠI TĀDA, KĀDA TĀ IR

Digitālās nedēļas 2018 ietvaros LU Sociālo zinātņu fakultātes UNESCO Medijpratības katedra sadarbībā ar UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju, kā arī partneriem no Latvijas Nacionālās bibliotēkas organizē ekspertu diskusiju - tiešraidi „Digitālā realitāte - tieši tāda, kāda tā ir”, kurā tiks prezentēts pētījums par 9 līdz 16 gadus vecu bērnu un pusaudžu medijpratību Latvijā: http://ej.uz/medijpratibas_petijums. Pētījuma prezentāciju un diskusiju būs iespējams vērot tiešraidē https://www.lu.lv/tiesraide/1/nc/.

Diskusijas mērķis ir uzrunāt bibliotekārus un pedagogus, kā arī bērnu vecākus visā Latvijā, lai iepazīstinātu ar pētījuma rezultātiem un aicinātu domāt par to, ko mēs - pieaugušie katrs varam darīt un kāds atbalsts mums pašiem vajadzīgs, lai bērnu un pusaudžu dzīve digitālajā vidē būtu ne tikai aizraujoša, bet arī droša un lietderīga.

Tiešraide notiks 23.martā no 10:00 - 11:30

Vairāk par citām Digitālās nedēļas tiešraidēm: www.eprasmes.lv

Lasīt vairāk

2018. gada marts

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 Nākošā >>

arhīvs: 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.