Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSLekcija - diskusija "Kā tas ir - dzīvot zem Muhameda bārdas?" Rietumu un austrumu kultūra mūsdienu kontekstā

19. jūlijā plkst. 13.00 Alūksnes Kultūras centrā lekcija - diskusija "Kā tas ir - dzīvot zem Muhameda bārdas? Rietumu un austrumu kultūra mūsdienu kontekstā". Lektors - žurnālists un rakstnieks Lato Lapsa. Pasākumu organizē EUROPE DIRECT informācijas centrs Gulbenē. Aicināti visi interesenti!

 

Afiša

2018. gada jūlijs

Brexit: Eiropas Komisija publicē paziņojumu par gatavošanos tam, ka Apvienotā Karaliste izstājas no ES

Eiropas Komisija šodien pieņēma paziņojumu, kurā izklāstīts notiekošais darbs pie tā, lai sagatavotos visiem Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības radītajiem iznākumiem.

Lasīt vairāk https://ej.uz/xt3v

2018. gada jūlijs

ES un Japāna paraksta ekonomisko partnerattiecību nolīgumu

ES un Japānas samitā Tokijā Komisijas priekšsēdētājs Žans Klods Junkers, Eiropadomes priekšsēdētājs Donalds Tusks un Japānas premjerministrs Šinzo Abe šodien parakstīja ES un Japānas ekonomisko partnerattiecību nolīgumu (EPN).

Lasīt vairāk https://ej.uz/zuae

2018. gada jūlijs

Junkera plāns pārsniedz sākotnējo investīciju mērķi 315 miljardu eiro apmērā

Eiropas Stratēģisko investīciju fonds (ESIF) kopš 2015. gada jūlija ir mobilizējis 335 miljardus eiro, kas paredzēti papildu investīcijām visā Eiropas Savienībā. Junkera plāns ir atstājis jūtamu ietekmi uz ES ekonomiku un revolucionizējis inovāciju finansēšanu Eiropā.

Lasīt vairāk https://ej.uz/investEUsasniegtais

2018. gada jūlijs

Nodarbinātība un sociālie procesi Eiropā – 2018. gada pārskats apstiprina pozitīvas tendences, taču izgaismo arī izaicinājumus, galvenokārt tādus, kas saistīti ar automatizāciju un digitalizāciju

Komisija publicēja tās ikgadējā pārskata „Nodarbinātība un sociālie procesi Eiropā” (ESDE) 2018. gada izdevumu. Šā gada izdevums apstiprina pašreizējās pozitīvās tendences darba tirgū, kā arī sociālās situācijas uzlabošanos. Nodarbināto personu skaits ir sasniedzis jaunus rekordus. Gandrīz 238 miljoniem cilvēku Eiropas Savienībā ir darbs, tas ir visu laiku augstākais nodarbinātības līmenis ES.

Lasīt vairāk https://ej.uz/9euj

2018. gada jūlijs

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 Nākošā >>

arhīvs: 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.