Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Jauno grāmatu saraksti

Lapa Draugos Twitter RSS RSS2011. gada Jūnijs

Ar tehnoloģijām piesātinātajā mūsdienu pasaulē grāmatas joprojām ir viens no labākajiem, aizraujošākajiem un ērtākajiem zināšanu avotiem. Šajā grāmatā stāstīts par neparastām pasaules vietām: gan šedevriem, kas valdzinājuši ļaužu prātus jau senajos laikos, gan mūsdienās radītiem elpu aizraujošiem arhitektūras un dabas brīnumiem.


17 lielāko pilsētu pārskatu plāni.
Apdzīvoto vietu nosaukumu rādītājs.
2011. gada tūrisma sezonas sākumā Apgāds Zvaigzne ABC ir sagatavojis jaunu bagātīgi ilustrētu ceļvedi “Čehija un Slovākija”. Izdevumā ir ietverta informācija par vairāk nekā 1300 abu valstu pilsētām, tūrisma objektiem, veikaliem, maltītes ieturēšanas vietām un naktsmītnēm, kā arī sniegti ieteikumi par aktīvās atpūtas un izklaides iespējām un citām ceļotājiem noderīgām lietām. Tekstu papildina fotogrāfijas un ilustrācijas, bet orientēties palīdz pilsētu plāni un reģionu kartes. Nodaļā “Praktiskais ceļvedis” sniegti praktiski padomi, kas atvieglos ikviena ceļotāja uzturēšanos Čehijā un Slovākijā. Te atradīsiet informāciju par jautājumiem, kas saistīti ar drošību, veselību, telefona un pasta sakariem, kā arī pārvietošanos pa šīm valstīm. Jaunais ceļvedis palīdzēs jums apceļot un labāk iepazīt gan Čehijas un Slovākijas brīnišķīgās pilsētas, gan lauku apvidus, gan bezgala skaistos kalnu rajonus.
Grāmatā aprakstīto tehniku daudzās valodās profesionāļi apzīmē ar franču vārdu dekupāža (decoupage) no darbības vārda "decouper", kas nozīmē "izgriezt". Šīs rotāšanas tehnikas Eiropā iesniedzas jau viduslaikos, kad mūki pārrakstītāji to izmantoja savu manuskriptu izdaiļošanai. Rotājumi dekupāžas tehnikā radās 16. un 17. gadsimtā, kad Eiropas galmos īpaši pieprasīti bija Ķīnā izgatavoti priekšmeti, kurus dekorēja lakojums. Savu uzplaukumu dekupāžas tehnika piedzīvoja 18. gadsimtā, kad angļu aristokrātu mājās izplatījās gravīru attēli ar Eiropas pilsētām. Mūsdienās izgriezumu tehnika atkal gūst panākumus, jo ar tās palīdzību var viegli izrotāt priekšmetus un mēbeles. Turklāt izmantojot jaunos materiālus darboties kļuvis daudz vienkāršāk. Visu iespējams paveikt ne tikai vieglāk, bet arī ātrāk.

Grāmata paredzēta ikvienam, kurš vēlas izzināt savas dzimtas saknes un izpētīt tās vēsturi.

Apgūstiet skaistāko valodu pasaulē...

... un vienkārši pamēģiniet izgatavot ziedu pušķus, kompozīcijas un citus veidojumus no ziediem!

Šajā grāmatā atradīsiet visus pamatnosacījumus, kas jāzina ikvienam, kurš nolēmis nodarboties ar floristiku. Tā iepazīstina ar kompozīciju veidošanas tehniskajiem paņēmieniem, materiāliem, darbarīkiem un palīglīdzekļiem; sniedz priekšstatu par dažādiem ziedu kārtošanas veidiem. Īpašajā pielikumā rodamas idejas kāzu un sēru floristikai.

Pateicoties skaistajām fotogrāfijām un uzskatāmajiem zīmējumiem, grāmata ir lielisks iedvesmas avots visdažādāko pušķu un kompozīciju veidošanai.

Vairāk nekā 700 attēlu. Viegli atrodami vērtīgi ieteikumi un vairāk nekā 40 praktisku padomu dārzkopības entuziastiem. Neskaitāmas idejas dārza plānošanā, augu izvēlē, stādīšanā un audzēšanā. Grāmatā uzzināsit par: jaunu dārza plānošanu; dārza augsnes tipa noteikšanu; piemērotāko augu izvēli; dobju un robežvaļņu kopšanu; mauriņa izvietojumu; celiņu iekārtošanu; nepieciešamajiem darbarīkiem; augiem iekaramajos grozos; balkoniem un jumta dārziem; dārzeņu audzēšanu; iekšējo pagalmu apzaļumošanu; dīķu ierīkošanu; arku, lapeņu un žogu būvi; dzīvžogiem un to apcirpšanu; siltumnīcām; augļu koku audzēšanu; augu slimībām, kaitēkļiem un to apkarošanu.

Jauno grāmatu saraksts Word formātā

<<<Atgriezties pie saraksta pēc mēnešiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.